Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість

Антицелюлітний масаж 



Целюліт... як багато в цьому слові для серця жіночого сплелося. Мабуть, не один косметичний недолік не приносив стільки негативних емоцій абсолютній більшості прекрасної половини людства. Ми боїмося його й, помітивши лише найменші ознаки, намагаємося вигнати зі своїх стегон і животиків будь-якими засобами. Для багатьох жінок боротьбу із зайвою вагою й целюлітом цілком правочинно назвати самою справжньою війною. 
Однак для того, щоб одержати на цій війні славну перемогу, потрібно знати ворога особисто: причини його появи, його характер і невтішні перспективи. Незважаючи на те, що багато закривають очі на неприємні горбки на попі й стегнах і не бажають знати, звідки вони узялися і як від них позбутися. Незважаючи на деяких лікарів, які стверджують, що целюліт придумали розповсюджувачі дорогих препаратів для зниження ваги, ми продовжуємо вивчати проблему. Ми риємося в довідниках і проводимо години на тематичних сайтах. Ми прагнемо знати про ненависний целюліт все, щоб одержати над ним остаточну й повну перемогу. 
Взагалі, учені лікарі вважають, що формування целюліту обумовлене наявністю в жіночому організмі гормону естрогену. 
Чим більше цього гормону містить наш організм, тім більше ймовірність розвитку целюліту. Рівень його збільшується також під час статевого дозрівання, вагітності або менопаузи, оскільки саме в ці періоди відбуваються найбільші гормональні зміни. 
Правда у тому, що жіночі гормони відіграють важливу роль у створенні передумов для розвитку целюліту. Вони позитивно впливають на розвиток жирової тканини й сприяють затримці води в організмі. В основному, це актуально для області таза й стегон. 
Функція естрогену полягає в підготовці тіла до зародження й виношуванню плоду. Як тільки жінка зачинає дитину, кількість естрогену, що циркулює в організмі, падає. Однак у наш час рівень гормонів у жіночому організмі вище, чим задумала мати-природа. 
Це значить, що збільшується схильність організму до нагромадження небажаної рідини в тілі. Накопичується все в наших «проблемних зонах», де ж ще. Адже саме там немає життєво важливих органів, саме там можуть безпечно існувати відкладення токсинів, зайва рідина та інші «принадності». Безпечно то безпечно, але ми від цього чомусь не в захваті. Нехай целюліт - лише косметичний недолік, а не хвороба, зате він стимулює ожиріння (а це вже хвороба) і викликає перманентний головний біль (теж цілком собі хвороба). 
Отже шлаки накопичуються, вода накопичується, число відходів у клітках целюлітного жиру росте. Клітинні стінки стають товстіше стінок звичайних жирових клітин, а речовини, відповідальні за розщеплення жирів, не можуть проникнути в таку клітину. Стінки клітин стають все товстіше, а доступ до них затрудняється, проходить зовсім небагато час й апельсинова скоринка неапетитно покриває нашу привабливу фігуру. 
Що робити? Щоб позбутися застійних явищ у клітинах, необхідно поліпшити кровообіг і краще за все зробити це за допомогою масажу. 
Взагалі ефективне лікування целюліта базується на трьох принципах: фізичні навантаження, масаж і дієта. Однак навіть зайняття на тренажері до сьомого поту й дієти може не вистачити для досягнення результату, який вам потрібний. Справа у тому, що масаж «проблемних зон» полягає в інтенсивному фізичному впливі на них, що нерідко рятує від «скоринки» швидше, чим голодування й зарядка. 
Організм жінки влаштований хитро: ви можете накачати м'язи пресу й сідниць, але при цьому целюліт залишиться на своєму місці - над ними. Прикро. Чому? Та тому, що без безпосередньої взаємодії з жировими клітинами користі ніякої не буде. Те ж і з дієтою. Поки ваш організм буде голодувати й харчуватися своїми «запасами» з «проблемних зон», енергія, необхідна для спалювання калорій і виведень шлаків, буде потроху висихати. Виходить: якщо є багато - розтовстієш, якщо є мало - не зможеш нормально жити, працювати й ... худнути. 
У підсумку залишається займатися спортом, обмежувати собе в смачному а також - кофеїні, нікотині й алкоголі. Для рятування від « апельсинової кірки» потрібно не лінуватися й щодня інтенсивно розтирати «проблемні місць» антицелюлітними кремами. Можна масажувати їх за допомогою маленької баночки ( їх ставлять на спину при бронхіті), яка захоплює частину шкіри й сковзає по її поверхні. При цьому не важливо, чи круговими рухами ви масажуєте або просто нагору-униз, головне - як можна інтенсивніше. 
Зверніть увагу осьна що: для збільшення ефекту варто користуватися не найдорожчими кремами, а тими, що мають зігрівальний ефект, тобто поліпшують кровообіг, або містять у числі інших компонентів каштан. 
Також намагайтеся не припиняти щоденний масаж навіть після того, як помітете істотне поліпшення стану стегон або попки. Фахівці не даремно затверджують, що целюліт може розвитися й у дуже худих жінок, але повним він приносить куди більше турбот. Тому позбутися його раз і назавжди не можна, зате можна постійно підтримувати себе у формі, тоді підступна «кірка» не одержить над вами верх.


Вхід

Пошук

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Погода

Курси валют

Цікавинка

Афоризм


www.europe-kiev.ucoz.ru

Анекдот

Опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 169

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Lviv TOP

Весь інтернет в одному каталозі!

Copyright MyCorp © 2024 | Конструктор сайтів - uCoz