Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість

Головні помилки дружини й… коханки

 Найпоширеніше у світі тріо - дружина-чоловік-коханка - іноді легко й невимушено перетворюється в дует. Хто в ньому залишиться - залежить від того, як багато помилок наробить інша сторона.

Пом'якшувальні обставини
Отже, чоловік завів коханку. Давайте не будемо зараз брати до уваги морально-етичну сторону проблеми, нам і так зрозуміло, що зраджувати недобре, що коханки прирівнюються до ізгоїв, а згрішивший чоловік клеймується всіма страшними словами. Ми абстрагуємося від розповсюдженої й заїждженої точки зору на ситуацію й подивимося на неї під іншим кутом. Поміняємо деякі слова місцями. Замість «завів коханку», наприклад, поставимо «зустрів свою справжню любов». 

Ага, - запитаєте ви. - Отже, до цього він років п'ять-десять-п'ятнадцять прожив з любов'ю штучною? - Теж невірно. Любов, як нам відомо, рідко вибирає по соціально-цивільному статусу. Це йому властиво. Чи зауважували ви коли-небудь, що до жінки, що заводить коханця, сучасне суспільство чомусь ставиться більш терпимо? Наче, дістав її Колька-Козел, от віддушину й знайшла.
Як на війні
Загалом, ситуація. Чоловік зустрів більшу любов. Це варіант, при якому дружина рано або пізно довідається про наявність суперниці. Якщо простий похід «ліворуч» для здоров'я й розмаїтості ще має шанс залишитися таємницею, то велике й світле почуття, що розпирає чоловіка зсередини, рано або пізно вилізе назовні. І отут почнеться саме цікаве. Мало існує жінок, які в даній ситуації здатні виявити шляхетність і піти на полюбовну витрату - поділити майно, пояснити дітям, що тато їх любить, але жити буде в іншому місці, зберегти з колишні гарні відносини й по святах поздоровляти один одного. Першою реакцією будь-якої скривдженої жінки буде негайне бажання оголосити війну.
З іншої сторони барикад - коханка. Або, точніше, та сама Більша Любов всього його життя. І вона теж любить. Фрази про «щастя в чужому місті», «на чужих костях» і в інших сумнівних місцях і на дивних фундаментах уже відверто набили оскому на зубах. Все, все абсолютно буває в цьому житті. Ми не виправдуємо коханок, але давайте хоча б будемо максимально справедливі й об'єктивні: ситуація є й з нею треба щось робити. Там - дружина на шляху війни, отут - новоявлена улюблена в розгубленості й збентежених почуттях? По центрі - винуватець урочистостей, якому, по гарному, треба б дати волю й потиличник, а за нього замість цього зараз почнуться нежартівливі баталії. 

Помилка номер один: Істерика
Дружина. Сльози, звичайно, виводять гормон стресу. І картинно поточні з куточків очей сльозинки роблять жінку безпомічної, тендітної, а в душі чоловіка зароджується почуття провини небувалої сили, але давайте будемо об'єктивні: наші жінки поки красиво плакати не вміють. Або вміють, але тільки на екранах. У реальності ж - схлипи із присвистом, сльози струмком, червоний ніс, опухли очі, розбитий посуд, потріпування дитиною й сковорідкою - і чоловік, що розуміє, що звідси краще тікати, і якомога швидше.
Коханка. Ви знали, на що йшли. Якщо дуже хочеться поплакати, тренуйтеся пускати вищезгадані картинні сльози. Упаси вас Бог навіть від натяку на істерику. Істерик, швидше за все, він наївся вдома під зав'язку. А якщо там плачуть і б'ють посуд, отут плачуть і, у найкращому разі, просто плачуть, без псування майна, то куди ж йому податися? А раптом, знову ж, там і не плачуть зовсім? Тоді ваші сльози й висохнути не встигнуть, як враз кинеться шукати спокою й тиші під крилом у раптово оброслими достоїнствами дружини.

Помилка номер два: Почуття провини
Дружина. Так, він винуватий. Я вам більше скажу - він це знає і йому із цим жити все його життя. Більше того, якщо він - людина розсудлива, то ступінь своєї провини оцінює адекватно, і за «зіпсовані» три роки життя особняк будувати не кинеться. Домовтеся про розумну моральну й фінансову компенсацію. На себе, на дітей.
Коханка. Ступінь його провини нітрохи не більший, ніж вашої. Зрозуміло, якщо на відносини з невільною людиною ви йшли з відкритими очами. Він перед вами навряд чи в чомусь встиг так сильно провинитися. І при спробах викликати в ньому це аж ніяк не прекрасне почуття, може задуматися. До речі, можливий зворотний ефект. Чим більше ви будете намагатися викликати в ньому почуття провини перед вами, тим сильніше в ньому буде активуватися почуття провини перед залишеною родиною. «Ага, - буде думати чоловік, - отут винять за діамант неправильного розміру, а там у драних черевиках проходили всю студентську юність і не пискнули жодного разу». А якщо дружина - грамотний маніпулятор, то замість того, щоб його в чомусь обвинувачувати, вона почне його активно жалувати. І вас. І його разом з вами. Ви вже догадуєтеся, що піде далі?

Помилка номер три: Тотальний контроль
Дружина й коханка. Обнюхування, безперервний моніторинг телефону, комп'ютера, кишень, сусідів, друзів... список жіночих помилок нескінченний. Людина, яку позбавляють особистого простору, рано або пізно приходить до розумного висновку усунути причину порушення своїх особистих кордонів. Телефон і пошта - речі дуже інтимні. А чужими парфумами чоловік, що працює в оточенні більш ніж однієї жінки, може пахнути по зовсім безневинних причинах. Та й що, властиво, ви сподіваєтеся там знайти? Варто згадати, що хто шукає - той завжди знайде, і подумати, чи точно ви цього хочете.

Помилка номер чотири: Маніпуляція дитиною
Дружина. Дитина - не розмінна монета. І ні за яких умов не повинен ставати інструментом маніпулювання. Психологи всього світу в один голос говорять: дитина, яка стала причиною того, що дві людини змушені жити разом, виростаючи, здобуває численні комплекси, і дитинство її далеко від щасливого. Краще люблячий комплект живучих порізно батьків, ніж життя в постійно напруженій атмосфері.
Коханка. Жодна дитина у світі не удержала жодного чоловіка - наші мами люблять повторювати цю фразу. Вивчіть напам'ять.Вхід

Пошук

Календар

«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Погода

Курси валют

Цікавинка

Афоризм


www.europe-kiev.ucoz.ru

Анекдот

Опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 167

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Lviv TOP

Весь інтернет в одному каталозі!

Copyright MyCorp © 2020 | Конструктор сайтів - uCoz