Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість

У правильному костюмі вас не приймуть за швейцара

.

Чорний костюм - здавалося б, класика, але етикет підказує виключити його з ділового гардероба, якщо ви не охоронець або офіціант. Один, два або три гудзики на піджаку теж говорять про різні «функції» костюма. А чи підійде рожева сорочка до костюма синього кольору?

На що звернути увагу, купуючи костюм?

1. Тканина

Чи потрібно говорити, що синтетика безнадійно програє натуральним тканинам. З чого зшитий костюм, що вам приглянувся, читайте на ярлику. Контроль за якістю шерстяної пряжі, тканини і виготовлених з них виробів здійснює Міжнародний Секретаріат Шерсті. Тільки підприємства, що пройшли цей контроль, мають право ставити на свої вироби знак Pure wool або Woolmark, що говорить про якість, яка особливо цінується в ділових колах. На костюми, виготовлені з тканин текстильних виробників зі світовим ім`ям, зазвичай нашивається їх іменна марка - це теж прикмета високої якості.

2. Шви

При виготовленні хорошого костюма клей практично не використовується. Чим елітніший виріб, тим вища частка традиційних ниткових швів і дій, зроблених вручну. Тому костюм не виглядає «пресованим», лацкани піджака не тверді, як фанера, а природно лежать (завдяки якісним лекалам і ідеальному крою). І зверніть увагу на самі шви: так звана «посадка» (неакуратні, призібрані строчки - наслідок усадки ниток) - ознака дефектності виробу.

Костюм не має бути

 Великий або малий за розміром

Ваші рухи в новому костюмі не мають бути обмежені, на спині і пахвах не повинно бути натягнутих складок. Дуже вільний костюм, що висить на вас, як на вішалці - теж груба помилка. Особливо, зверніть увагу на брюки. Неприпустимо, щоб вони були «гармошкою». Класичне правило - нижній край вільно лежить на туфлях, утворюючи один невеликий залом. При цьому нижній край брючин відрізується з скосом, щоб з боку каблука вони були на 1-1,5 см довше. Коли ви сідаєте, можуть бути видні шкарпетки, але не голі литки!

 Чисто чорним

Етикет велить виключити чорні костюми з ділового гардероба. Вони доречні лише на особливо формальних заходах і, зрозуміло, тільки в дуже якісному і дорогому виконання. Виключенням може бути лише неформальний костюм чорного кольору, в якому можна відправитися в нічний клуб або казино. У решті випадків чисто чорний костюм (та ще з синтетичним відливом) - уніформа офіціантів, метрдотелів і секюріті. Якщо ви прихильник класики - вибирайте чорний в делікатну смужку (не дуже широку і не дуже яскраву). Переважні кольори для ділового костюма - класичний сірий, колір деревного вугілля, всі темні відтінки синього.

 Льняним або шовковим в холодну пору року

Елементарне правило доцільності. Як і світлий, легкий костюм на суто діловій зустрічі.

 Застебнутим на всі гудзики

Застібайте будь-які гудзики на своєму піджаку , крім крайнього ніжнього. Це старовинне англійське правило, яке до цих пір є непорушним в «костюмному» етикеті. Розстебнути піджак доречно, якщо ви сідаєте за стіл або в крісло. А ось знімати - тільки в най неформальнішій ситуації.

Порахуємо гудзики (на однобортних піджаках)

 Один гудзик - часто таку модель піджака можна побачити на людях з сфери шоу-бізнесу. Для ділового одягу не застосовується.

 Два гудзики - уніформа банкіра.

Застібається тільки на верхній гудзик.

 Три гудзики - верхній гудзик злегка прикритий лацканом.

Застібається на верхній і середній гудзики або тільки на середній. Застосовується як в ділових, так і в неформальних костюмах.

 Чотири гудзики - спортивний варіант, часто є накладні кишені.

Застосовується тільки в неформальному одязі.

Виграшні поєднання кольорів

 Сірий костюм

 З синім (сорочка, краватка, водолазка, светр або ремінь) - класичне поєднання. Не дивлячись на свою традиційність, ніколи не виглядає нудно.

 З блакитним - прекрасна альтернатива білому, якщо немає бажання виглядати дуже протокольно.

 З кольором морської хвилі - дуже елегантно, ідеально для чоловіків з рудизною у волоссі і світлою шкірою.

Синій костюм

 З білим - незаперечна класика. Щоб уникнути банальності, стилісти рекомендують «розбавляти» це поєднання третім контрастним кольором: чорним, жовтим або ліловим.

 З бордо - сміливе, дуже ефектне поєднання, за рахунок того, що бордовий - складний колір, насичений синіми тонами.

 З рожевим - нарядний варіант в класичному англійському стилі.

Коричневий костюм

 З оранжевим - варто спробувати: яскраві кольори виділять вас з сірої маси, якщо, звичайно, це доречно.

 З кольором хакі - традиційне поєднання, в «зеленому» стилі.

 З бежевим - ідеальний комплект для смуглявого брюнета.

Чорний костюм

 З чорним - підходить для вечора в клубі, але не для роботи в офісі. Ви здаєтеся стрункішими, а ваша шкіра - світлішою.

 З червоним - ви точно не залишитеся не поміченими.

 З сірим - безпрограшна комбінація, але щоб не виглядати «невидимкою», пожвавите ансамбль третім кольором.

Вхід

Пошук

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Погода

Курси валют

Цікавинка

Афоризм


www.europe-kiev.ucoz.ru

Анекдот

Опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 169

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Lviv TOP

Весь інтернет в одному каталозі!

Copyright MyCorp © 2024 | Конструктор сайтів - uCoz