Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість

Комп'ютерні крісла

.

Крісло - це, в повному розумінні, робочий інструмент
Робоче крісло – не менш важлива частина офісних меблів, чим стіл або шафа. Фахівці запевняють: працездатність співробітника і настрій начальника залежать перш за все від того, на чому вони сидять. 

Пасивний комфорт - цей термін позначає якість крісла, не пов'язаний з яким-небудь механізмом або регульованою системою. Він позначає, зокрема, наступні параметри:

Підлокітники, деякі з яких до того ж ще регулюються по висоті і по ширині, дозволяють зменшити втому в області плечей і шийних хребців.

Потовщення спинки і сидіння сприяють найбільш рівномірному розподілу тиску крісла на тіло. Ці потовщення дозволяють користувачеві зайняти найбільш зручне положення, уникнути зісковзування вперед і забезпечити оптимальну підтримку спини в області попереку. 

Потовщений вигин, розташований на передньому краю сидіння, допомагає усунути небажаний тиск під колінами і полегшити, таким чином, кровообіг ніг.

Коліщатка крісел. Зазвичай крісла оснащені коліщатками для стандартних покриттів. Деякі з крісел, а саме крісла, що мають сертифікат безпеки GS, оснащені самогальмівними коліщатками. Крісла можуть бути додатково оснащені упорами і коліщатками для твердих покриттів.

Активний комфорт - цей термін позначає різні механізми і регулюючі системи, якими оснащені наші офісні крісла і стільці. Вони забезпечують їх відповідність різним функціям і конституції кожного користувача. Ось найважливіші:

Звичайне регулювання. Робочі крісла, що обертаються, і стільці мають бути оснащені пневматичним регулюванням висоти сидіння. Їх спинка може регулюватися по висоті і нахилу, забезпечуючи оптимальну підтримку попереку.

Регулювання глибини сидіння: Додатково деякі крісла можуть мати механізм, регулюючий глибину сидіння на довжину ходу 50 або 70мм залежно від їх моделі. Це особливо важливо для користувачів крупної комплекції.

Механізм постійного контакту: спинка крісла знаходиться в постійному контакті зі спинкою користувача, при цьому сидіння не міняє свого положення. Спинка крісла може фіксуватися в будь-якому положенні або в декількох, передбачених залежно від моделі.

Синхронний механізм: Саме ергономічне рішення: дозволяє погоджено змінювати положення спинки і сидіння залежно від положення користувача. Упор спинки регулюється залежно від ваги користувача. Можуть фіксуватися всі положення крісла або лише деякі, передбачені залежно від моделі. Спинка крісла оснащена системою антиповернення.

Механізм з центральною віссю: Нахил крісла вперед - назад здійснюється механізмом, розташованим по центральній осі сидіння. Упор спинки регулюється залежно від ваги користувача.

Механізм із зміщеною віссю: Нахил крісла вперед назад здійснюється механізмом, вісь якого зміщена до переднього краю крісла, що дозволяє користувачеві весь час упиратися ногами в підлогу. Упор крісла регулюється залежно від ваги користувача.

Вхід

Пошук

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Погода

Курси валют

Цікавинка

Афоризм


www.europe-kiev.ucoz.ru

Анекдот

Опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 169

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Lviv TOP

Весь інтернет в одному каталозі!

Copyright MyCorp © 2024 | Конструктор сайтів - uCoz