Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість

Беремося за скакалку

.

Кожний хоча б раз у житті стрибав через скакалку, і навіть якщо для вас це в новинку, навчитися дуже легко. При стрибках активізується робота серцево-судинної системи, поліпшується координація рухів і спалюється багато калорій. 

Використання різних технік пригання через скакалку дозволяє уникнути одноманітності, як, наприклад, при заняттях на велотренажері або бігу. 

Під час занять задіюються м'язи обох рук і ніг, що веде до підвищення витривалості. Пригання через скакалку корисно в різних аспектах: 

* оптимізує роботу серця
* поліпшує кровообіг
* знижує тиск
* спалює жир
* поліпшує рівень холестерину
* зміцнює кості
* піднімає настрій
Низька вартість "устаткування" - теж великий плюс цього виду фітнесу. Сучасні скакалки обладнані навіть лічильником калорій, який можна встановити відповідно до ваших фізичних даних (ріст, вага, вік). Важливо вибрати правильну довжину: складена навпіл скакалка повинна досягати рівня грудей. 
Для пригання використовуйте гарне спортивне взуття з рифленою підошвою. Щоб зайво не навантажувати суглоби, зв'язки й сухожилля стрибайте не вище 2-3 см від землі, по можливості з однієї ноги на іншу (не на двох ногах одночасно). Для зм'якшення стрибка коліна потрібно тримати злегка зігнутими, а верхню частину тіла випрямити.
Починати стрибати потрібно з невеликих навантажень, влаштовуйте невеликі паузи після кожних двох хвилин тренувань (у цей час можна розминати м'яз ніг). Збільшуйте навантаження поступово, додаючи по 1-2 хвилині. 
Усі вправи зі скакалкою можна виконувати у зворотному напрямку (крутити скакалку назад), у цьому випадку зменшується навантаження на суглоби, тому що стрибки назад виходять, як правило, повільніше. Приймати їжу краще за 2-3 години до тренування. Не забувайте пити воду за якийсь час до тренування й після, якщо Вас мучить спрага, то можна небагато води випити й під час тренування (повний шлунок води може викликати дискомфорт під час занять). 

Якщо під час стрибків ви відчули біль у суглобах або м'язах, або у вас почала кружлятися голова, негайно припиніть заняття.

Пропонуємо вам кілька основних технік стрибків зі скакалкою, які можна використовувати як базові й додавати до них свої елементи: 

Джог-Степ
Стрибайте з однієї ноги на іншу, намагаючись при цьому перекочувати ступні з п'яти на носок.

Канкан
Робіть по 2 стрибка підряд на одній нозі, іншу ногу в цей час викидайте по черзі вперед та назад.

На витягнутих руках
Такий спосіб стрибків зі скакалкою одночасно тренує м'язи рук і плечей.

Хип-Твіст 
Під час звичайних стрибків рухайте стегнами вправо й уліво (плечі повинні залишатися нерухомими). Таким чином, тренується нижні м'язи спини.

Коліно до грудей
При звичайних стрибках піднімайте по черзі коліна до грудей.

Уже через кілька занять ви відчуєте себе впевненіше зі скакалкою й можете самі винаходити нові вправи, це не тільки різноманітить тренування, але й змусить працювати нові групи м'язів. 

Стрибати можна всією родиною й навіть із друзями, це може стати по-справжньому веселим заняттям, а стара добра скакалка з дитинства може послужити гарну службу й сьогодні.

Вхід

Пошук

Календар

«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Погода

Курси валют

Цікавинка

Афоризм


www.europe-kiev.ucoz.ru

Анекдот

Опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 169

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Lviv TOP

Весь інтернет в одному каталозі!

Copyright MyCorp © 2024 | Конструктор сайтів - uCoz