Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість

 Щасливе родинне життя: міфи і факти

.

 Нелегко доводиться родинним парам. Оточуючі так і норовлять ощасливити їх своїми порадами. Зрозуміло, це все з самих кращих і благородніших спонукань. Природно, абсолютно марно. За роки спільного життя подружня пара обов'язково як мінімум раз порушує всі заборони і правила, але як це відбивається на їх житті? 


Отже, прийшла пора розвінчати найпоширеніші міфи про родинне життя. За допомогою декількох експертів з багатим досвідом подружніх стосунків ми розшифрували таємний сенс порад, які чоловік і дружина чують з того самого дня, коли зв'язують себе узами Гіменея. 

Міф: не можна лягати спати, не помирившись після сварки 

Що ж, звучить цілком розумно - до чого ризикувати, раптом за ніч сварка, нехай навіть сама дріб'язкова, лише розгориться і перетвориться на справжню проблему? Вже краще помиритися, із спокійною совістю лягти спати і бачити прекрасні сни, а на ранок почати все з початку. 

Наша думка: просто домовитеся зі своєю другою половиною відкласти закінчення сварки до ранку - особливо, якщо вже минула північ, ви валитеся з ніг від втоми, і кінця спорам не передбачається. Врешті-решт, далеко не кожну сварку можна обмежити в часі і, на жаль, небагато з нас можуть вчасно зупинитися. 

Звичайно, погано лягати спати в стані роздратування після сварки. Але в цьому є свої «плюси»: навіть якщо час від часу спите в різних кімнатах, з вами все буде в порядку - як і з вашим родинним життям. 

Міф: народження дитяти зближує 

Часто після народження дитяти (особливо першого) у подружжя з'являється незліченна кількість тем для розмови. Правда, всі вони так чи інакше пов'язані з дитиною... 

Видається, родинні стосунки перейшли на новий рівень, але потім чоловік вирушає на роботу, дитя починає хворіти і вередувати. Радість і здивування, які спочатку викликала ця крихітна істота, поступово змінюються втомою і роздратуванням - а чого ще чекати після безсонних ночей, безупинного годування і зміни підгузників? Природно, жодна мати не почне зривати роздратування на дитяті, і справедливий гнів обрушується на того, хто опиниться поруч. Найчастіше поруч виявляється улюблений чоловік. 

Наша думка: народження дитни - це, перш за все, перевірка стосунків на міцність. Чи є рішення? Так. Потрібно просто визнати, що всі родинні пари переживають кризу саме тоді, коли менше всього цього чекають. 

Крім того, вам знадобиться допомога в догляді за дитиною - поодинці впоратися з цим завданням неможливо. Допомога і підтримка чоловіка також допомагають жінці не забувати про роль улюбленої дружини і ділової жінки. Якщо ви доки не можете без здригання згадувати про «вихід в світ», або боїтеся залишити малюка на чоловіка, няні або родичів, не квапте події - хай все йде своїм ходом. 

Міф: чоловіка і дружину повинні зв'язувати не лише романтичні, але і дружні стосунки 

Звучить чудово, чи не так? Врешті-решт, ви знаєте чоловіка краще, ніж хто-небудь, то чом би не вважати його своїм кращим другом? 

Наша думка: романтичні стосунки відрізняються від дружніх. Не варто сподіватися, що одна людина зуміє стати для вас втіленням пристрасної любові і ніжної дружби. Так просто не буває. 

Інакше кажучи, не варто корити себе, якщо не відчуваєте до чоловіка дружньої прихильності - для цього у вас є подруги. Головне, щоб зв'язок з чоловіком не втрачався, а вже як ви її назвете - ваша справа. Завжди цікавтеся життям чоловіка, його справами і турботами. Розлучаючись вранці, обов'язково дізнайтеся про плани чоловіка - і увечері розпитаєте, наскільки йому удалося їх реалізувати. 

Міф: невдоволене сексуальне життя - це не проблема 

У перші місяці після народження дитяти гормони, перевтома і підвищена дратівливість - коли ви готові закричати, якщо хтось лижить до вас ближче, ніж на метр, - зовсім не сприяють поліпшенню сексуального життя, тому не слід форсувати події. Чоловік повинен віднестися до цієї ситуації з розумінням і запастися терпінням. 

Наша думка: ризикуючи викликати невдоволення багатьох молодих мам, ми рішуче заявляємо, що саме після народження дитяти секс особливо важливий і навіть необхідний для збереження стосунків. 
Коли ви цілодобово зайняті, страждаєте від недосипання і хронічного стресу, коли ви бачите чоловіка лише вранці і увечері, секс - найшвидший і дієвіший засіб укріпити стосунки, навіть якщо ви більше не почуваєте того безумного потягу, що в перші дні вашого родинного життя. 
Також не варто вірити тому, що для хорошого сексу потрібні особливі умови - романтична вечеря, особлива атмосфера, інакше ви чекатимете цього «ідеального моменту» вічно, що стане для вас ще одним приводом для розчарування і стресу. Не чекайте ідеальних обставин, а використовуйте для сексу будь-яку можливість, що представилася. Навчиться цінувати швидкий секс - він розкріпачує і істотно розширює ваш сексуальний репертуар. 

Міф: не можна сваритися у присутності дітей 

Сварка батьків - страшне видовище, що травмує дитячу психіку. Маленькі діти безпомилково визначають, коли ви знервовані і розсерджені (їм передається ваш настрій), а старші діти, спостерігаючи за родинним скандалом, бояться, що батьки можуть розлучитися. 

Наша думка: спостереження за тим, як батьки вирішують родинний конфлікт, може бути навіть корисним для дитини - так вона взнає, що навіть найближчі люди деколи не можуть порозумітися. Конфліктів уникнути неможливо. Якщо ваше родинне життя не затьмарене розбіжностями, значить, ви знайшли ідеал. А ідеал - це так нудно... 

Інакше кажучи, спостерігати за батьківськими сварками дітям можна, і навіть корисно. Але є одне «але» (як завжди). Якщо ваша сварка проходить при неповнолітніх свідках, ви повинні боротися по правилах. Замість того щоб називати чоловіка «ледачим снобом», просто скажіть «Мені дуже не подобається, що ти не виносиш сміття». Засуджуйте дію (або бездіяльність), а не людину. Якщо ж градус скандалу дуже високий і його вирішення мирними засобами неможливе, постарайтеся все ж відвести дітей з кімнати. 

Міф: не варто приймати другу половину як належне 

У цьому криється секрет щасливого і міцного браку, чи не так? Як тільки ви приймаєте чоловіка як належне, ви перестаєте його цінувати і втрачаєте пильність. 

Наша думка: приймати другу половину як належне - означає повністю їй(йому) довіряти, вважатися і вірити в те, що в потрібний момент він(вона) обов'язково опиниться поруч. 

Це також означає, що ви взяли певні зобов'язання і роль в сім'ї. Коли у вас є сім'я і діти, абсолютна упевненість в партнерові лише підтримує і додає сили. Але не забувайте, що приймати другу половину як належне і приймати всі жертви як належне - абсолютно різні речі. Просте «дякую» творить дива.


Вхід

Пошук

Календар

«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Погода

Курси валют

Цікавинка

Афоризм


www.europe-kiev.ucoz.ru

Анекдот

Опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 169

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Lviv TOP

Весь інтернет в одному каталозі!

Copyright MyCorp © 2024 | Конструктор сайтів - uCoz