Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість
7 ситуацій, коли ми обманюємо у відносинах із чоловіками 

Неправда у відносинах: хвороба або необхідне явище? Ситуації, коли ми обманюємо у відносинах із чоловіками. 
Неправда зустрічається скрізь: на роботі, у побуті, у любові, у дружніх і сексуальних відносинах. Ми говоримо, що стоїмо в пробці через аварію, коли просто проспали на роботу. У розмовах з подругами: « Як тобі моя стрижка?» - відповідаємо «Тобі дуже йде», навіть якщо в дійсності вважаємо зовсім по-іншому. «Можеш позичити пару сотень на 2 тижні?» - «Ти знаєш, мені зарплату ніяк не дають. Я б із задоволенням, але в самої фінансові проблеми». «Я не сильно поправилася?» - «Так ти що! Виглядаєш відмінно!» і все в такому дусі. 
Неправда - це «дія, яким одна людина вводить в оману іншу, роблячи це навмисне, без попереднього повідомлення про свої цілі і без чітко вираженої з боку жертви прохання не розкривати правди».
Особисто я розділяю поняття «прибріхування» і «неправда». Прибріхування, принаймні, у моєму розумінні, це щось дрібне, невинне, що не приносить істотної шкоди навколишнім. Вони іноді просто необхідні. 
У любовних відносинах, запевняю тебе, ми брешемо нітрохи ні менше, а часом навіть більше, чим у звичайному житті. 
Поговоривши з багатьма подругами й знайомими жіночої статі, я змогла виділити кілька ситуацій, коли ми майже завжди брешемо у відносинах із чоловіком. Отже…

НЕПРАВДА №1. Ми імітуємо оргазм 

На жаль, дуже часте явище серед пар будь-яких віку. І далеко не завжди це трапляється лише «із сусідами» або парами, які вже 10 років разом. Статистика не настільки оптимістична.

НЕПРАВДА №2. Ми брешемо, що нам подобається, як він готує

Украй поширене думка, що всі чоловіка добре готують. Повинна тебе розчарувати - не всі. Або ж мені просто з ними не везе. 
Твій улюблений чоловік устав набагато раніше тебе, щоб приготувати сніданок і тим самим, порадувати тебе. Сніданок виявився, м'яко кажучи, не дуже смачним. Яєчня пересолена, кава, що збігла, тост із житнього висококалорійного хліба, а не дієтичного, як ти любиш, а сік не свіжевіджатий. Не варто відразу висловлювати своє «фі!» із цього приводу, адже він просто прагнув зробити для тебе приємний сюрприз. Так, твій чоловік погано готує, не вичавлює сік і їсть білий хліб з вершковим маслом. Але на його питання: «Тобі сподобалося, мила?» - ти, звичайно ж, повинна відповісти: «Було дуже смачно», «Спасибі за прекрасний сніданок, коханий» або щось у цьому дусі. Ну, а якщо приготована твоїм чоловіком їжа зовсім не їстівна, спробуй просто грамотно й м'яко відмовитися від сніданку фразою, типу: «Спасибі, я не голодна», «Я не снідаю так щільно, мені вистачає лише мандаринки й чашки кави. Але однаково, спасибі за бажання зробити мені приємне».

НЕПРАВДА №3. Ми брешемо, що самі любимо готувати, прати, прибирати й прасувати

Особисто я рідко зустрічала жінок, яким домашні турботи приносять дійсне задоволення. Я ненавиджу прати, прасувати, прибирати… А готувати просто не вмію. Але на початку відносин ми повинні бути ідеальними господарками, щоб сподобатися не тільки своєму обранцеві, але і його мамі. Тому завжди робимо всю роботу по дому з посмішкою, а якщо милий виявляє бажання допомогти – ми, звичайно, відмовляємося від його допомоги, у глибині душі, мріючи послати все це далеко й надовго.

НЕПРАВДА №4. ми брешемо, що нам дуже подобається його мама

По вихідних у багатьох пар існує таке поняття, як «батьківський день». То до вас у гості приїжджають його батьки, то ви самі їздите до них додому. Думаю, що особливого задоволення вислухувати коментарі його мами, із приводу, «а от Люба (колишня дівчина її ненаглядного сина) Сашуньці не тільки прала шкарпетки, але й приносила сніданок у постіль», або «щось у вас у будинку не прибрано. Невже не можна бути гарною господаркою» і все в такому дусі… Але все-таки, не дивлячись ні на що, ми непохитно витримуємо такі посиденьки, щоб зберегти не тільки мир у родині, але й власні нерви.

НЕПРАВДА №5. Ми брешемо, що нам подобається футбол

Заради того, щоб завоювати Сашка (мого колишнього парубка) мені довелося майже все літо провести на футбольному полі. Причому, я не пропустила не тільки жодного матчу його улюбленого «Дніпра», але й уболівала, коли мій ненаглядний просто ганяв м'яч по двору із сусідською командою. Чесно зізнатися, завоювати його серце мені вдалося, але справжню любов до футболу прищепити не вийшло. Тому, наш роман протривав лише 2 місяця. А ненависть до футболу, по-моєму, не пройде вже ніколи.

НЕПРАВДА №6. Ми прибріхуємо, що обожнюємо троянди 

Букетно-цукерковий період коли-небудь закінчується. На жаль, найчастіше набагато швидше, чим ми навіть можемо собі це припустити. Тепер квіти й сюрпризи нам світять тільки по великих святах: день народження, Новий Рік, День Святого Валентина й 8 березня. І те, фантазія єдиного й неповторного обмежується букетом червоних троянд. Звичайно, ми не можемо сказати чоловікові прямо, що від троянд нас уже нудить або скоро просто з'явиться алергія. Ми робимо вигляд, що саме вони – це самі улюблені, самі бажані квіти на світі. 

НЕПРАВДА №7. Ми брешемо, що не розбираємося в автомобілях, комп'ютерах і іншій техніці 

Давно минули ті дні, коли, щоб розібратися в комп'ютері, установити антивірусну програму або залити бензин у бак, нам потрібна була чоловіча допомога. Надворі 21 століття– ми розбираємося у власних авто, уміємо навіть дещо полагодити самі, а в комп'ютерах розуміємо нітрохи не гірше представників сильної статі. Але все-таки… повинні ж бути чоловіки хоч чимсь корисні, тому, ми як дійсні й натуральні блондинки (дівчата, не ображайтеся, я й сама така – натуральна блондинка) – просимо про допомогу в будь-який підходящий момент. Чоловік повинен почувати себе сильним, а ми повинні допомогти йому в цьому. 

Неправда настільки ввійшла в наше повсякденне життя, що іноді ми навіть її не помічаємо, а якщо й помічаємо – не звертаємо ніякої уваги, адже самі часом грішимо тим же. 
Я в жодному разі, не призиваю тебе вчитися брехати скрізь і завжди. Якщо ти звикла завжди говорити тільки правду, заздрю тобі білою заздрістю. А якщо ти навпаки звикла завжди брехати – раджу відучуватися від цієї шкідливої звички, тому що вона може зіграти з тобою злий жарт. 
Підводячи підсумок написаному вище, хочеться сказати, що брехати або не брехати – це особиста справа кожної людини. Не варто вчитися цьому спеціально. Просто брехати треба з розумом, замислюючись про те, що твої слова й учинки можуть ранити або навіть змінити долю іншої людини.

Вхід

Пошук

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Погода

Курси валют

Цікавинка

Афоризм


www.europe-kiev.ucoz.ru

Анекдот

Опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 169

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Lviv TOP

Весь інтернет в одному каталозі!

Copyright MyCorp © 2024 | Конструктор сайтів - uCoz