Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість

Головні питання про підгузки (підгузники, «памперси»)

.

  Раніше майже всі фірми - виробники випускали підгузки окремо для хлопчиків і для дівчинок. Була досить істотна відмінність: більше ущільнення в нижній частині підгузка - для дівчинок. А в хлопчиків ущільнення було на передній частині підгузка у зв'язку з різницею у сечоспусканні. Майже всі сьогоднішні виробники випускають універсальні підгузки, істотної різниці в них не має, а ущільнення йде по всій довжині. Це набагато зручніше.

  Підгузки бувають різних розмірів залежно від ваги дитини, на кожній упаковці вага зазначена. Краще дотримуватися " золотої середини". Наприклад, якщо на впакуванні зазначено від 3 до 6 кг, то підгузки підійдуть дитині, яка важить 4 кг.

Тобто, не слід орієнтуватися по верхній або нижній межі ваги. Не потрібно купувати відразу багато упаковок, тому що дитина постійно росте.

У зв'язку з особливостями фігури, фізіології й т.п. підгузки однієї фірми можуть сидіти на дитині чудово, а іншої, нехай навіть тієї ж вагової категорії, не підходити. Тому вам доведеться орієнтуватися не на поради інших неньок, а перепробувати кілька різних марок - поки не знайдете оптимальну для свого маляти.

Якщо ви правильно надягли підгузок, то ваш палець повинен вільно проходити між поясом і животиком дитини. Якщо після використання підгузка на тілі залишаються червоні смужки, виходить, ви защібаєте занадто туго. Однак підгузок не повинен і бовтатися - інакше ніякої користі в ньому не буде.
Одноразові підгузки однозначно полегшують становище матері, звільняючи її від постійного прання пелюшок. Але й для самого маляти підгузок - це скоріше користь і комфорт, чім шкода. Мокра пелюшка набагато холодніше й неприємніше. Якщо ви будете міняти підгузок з такою ж частотою, як і мокру пелюшку, то у вас у житті взагалі ніяких проблем не буде.

Неприємності - такі, як опрілості або ефект червоної попи, - можуть виникати від незнання. У рекламі говориться про те, що, коли підгузок стає важким, його необхідно змінювати. А насправді сечовий міхур дитини тримає порядку 30 мл рідини. Уявляєте, скільки він повинен написати, щоб підгузок став важким?!

Правило N 1. Час носіння одного підгузка 2,5-3 години. Це вдень. Для ночі існують спеціальні "нічні" підгузки. Уночі більша перерва - приблизно 6 годин, але оскільки в цей час усі функції організму вгасають, то й дитина ходить у туалет набагато рідше. Тому, якщо дитина зовсім спокійно спить, будити й міняти йому підгузок необов'язково.

Правило N 2. Повітряні ванни. Звичайно, не можна надягати новий підгузок, тільки-но знявши старий. Потрібно давати дитині перерву 10-20 хвилин. Повітряні ванни обов'язково повинні проводитися на чисте тіло без різних кремів, після підмивання, протирання гігієнічними серветками. Малюка слід покласти на животик, щоб він полежав 10 хвилин - ура, 15 - чудово. І чим більше таких от повітряних ванн, тем здоровіше буде шкіра дитини.

Для літа дуже добре підходять одноразові пелюшки. Принцип такий же, як і в підгузка. Але пелюшку можна покласти куди завгодно: підлогу, диван, ліжко й не турбуватися про те, що у вас щось може промокнути під нею.

Правило N 3. Не можна використовувати під підгузок як захисний засіб, ніяке масло. Тому що масло під таким "компресом" стає прекрасним " транспортним засобом" для речовин, які по ідеї не повинні попадати на шкіру маляти (наприклад, сеча). Наносячи масло, ми саме й одержуємо ефект червоної попи.

Під підгузок необхідно наносити спеціальний дитячий крем. Він білого кольору, густий, може називатися по - різному, наприклад, крем під підгузок, під пелюшки, від опрілостей або крем для дитячих попок. У кожної фірми дитячої косметики, він є. Склад крему приблизно однаковий, дія та сама. Наносити його потрібно на абсолютно чисту шкіру після протирання серветками, що очищають. Цю маніпуляцію бажано проводити при кожній зміні мокрого підгузка. Якщо ж підгузок не промок, то ніяких проблем - крем не стерся й наносити його знову не потрібно.

Правило N 4. Коли дитина вкакалася, то потрібно обов'язково вимити його з милом у проточній воді. Навіть якщо ви користуєтеся супервбираючими підгузками.

  Дитину потрібно привчати до горщика, звичайно, це десь в 7-8 місяців, привчати, а не підловлювати і не чекати моменту, коли він сам захоче попісяти. Як тільки дитина зможе самостійно сідати й вставати з горщика, тоді й потрібно привчати. Але якщо ваша дитина в 8-9 місяців ще не проситься на горщик, то нічого страшного в цьому немає. За кордоном, наприклад, діти можуть і в 2 року гуляти в підгузках, тому що мамі так простіше. Однаково рано або пізно люди починають нормально ходити в туалет.

  Криві ноги,які нібито розвиваються від підгузок - це міф. Навпаки, якщо раніше в дитини існували проблеми з тазостегновим суглобом, його спеціально сповивали, залишаючи ніжки в розсунутім положенні. Криві ноги - ознака рахіту, і це ніяк не можна зв'язувати з підгузками.

Якщо ви користуєтеся одноразовими підгузками, то дитину не потрібно сповивати, його відразу слід одягати у звичайний одяг - це боді, комбінезончики і т.д. Малюк вибирає положення собі сам, він може розставити ноги і т.д. Є ще така думка, що дитина лякає себе руками. Це буде відбуватися тільки в тому випадку, якщо його сповивали. Якщо ж він з першого дня в пологовому будинку перебуває з відкритими ручками, то сприймає це як належне. Так що на статуру підгузок якщо й впливає, то лише позитивно.
Другий міф, це чоловіча безплідність, яку нібито спричиняють підгузки. 
Безплідність може мати масу причин. Але підгузки в їхнє число не входять. Адже ті чоловіки, у яких зараз безплідність, у дитинстві не носили підгузків - їх у СРСР просто не завозили. Якщо ви будете додержуватися всіх правил носіння підгузків, то ніяких проблем не буде.
Зараз навіть у пологових будинках дозволили приносити пачку одноразових підгузків, і їх надягають відразу ж після народження. Є спеціальні підгузки для немовлят. Поки не відпала пупочна кукса, підгузок надягають, підгинаючи передній край, але це робить медсестра в пологовому будинку. Пупок повинен бути назовні. Як правило, коли мати з дитиною виписуються, педіатри скажуть, потрібно чи надалі підгинати підгузок або вже ні.

Вхід

Пошук

Календар

«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Погода

Курси валют

Цікавинка

Афоризм


www.europe-kiev.ucoz.ru

Анекдот

Опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 169

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Lviv TOP

Весь інтернет в одному каталозі!

Copyright MyCorp © 2024 | Конструктор сайтів - uCoz